13:49, pet, 26. Apr

Finalni krog OŠ lige v karateju

V soboto, 26.05.2012 je v Selnici ob Dravi, v sklopu občinskega praznika, potekal zadnji, 4. krog OŠ lige v karateju. Finalnega kroga se je udeležila kar 140 učencev iz 30 slovenskih osnovnih šol. Selniški karateisti so v zadnjem krogu osvojili štiri medalje, dve posamezno in dve ekipno.

S skupnem seštevku OŠ lige za leto 2011/12 pa je Mori Nik zasedel drugo mesto, Remšak Žak v svoji kategoriji prav tako drugo mesto, tretji v skupnem seštevku pa je pokal osvojil tudi Gosak Miha. V zadnjem krogu nas je prijetno presenetil Kričej Janez Martin, kateri je na svojem prvem uradnem tekmovanju v borbah zasedel tretje mesto. Čestitke vsem.

Rezultati selniških karateistov v 4.krogu:
2. mesto MORI Nik, kate, dečki, 1. – 3. razred
5. mesto KRIČEJ Luka, kate, dečki, 1. – 3. razred
5. mesto KRIČEJ Marija, deklice, 1. – 3. razred
3. mesto KRIČEJ Janez Martin, borbe absolutno, 6. – 7. razred
3. mesto Kata team, dečki, 1. – 4. razred (MORI Nik, GOSAK Matic in VALIŠER Jan)
2. mesto Kata team, dečki, 5. – 9. razred (REMŠAK Žak, Gosak Miha in FRAS PEČLIN Asej)