PRENOS V ŽIVO

Skoraj gola in zelo mišičasta telesa. Po dvajsetih letih premora

FutureNet Maribor in Dobovec Pivovarna Kozel še bližje finalu

Vodilni ekipi rednega dela 1. SFL sta še korak bližje finalu letošnje sezone državnega prvenstva v futsalu. Dobovec Pivovarna Kozel je doma z 2:0 porazil Siliko Mkeršmanc, ki je slavil pet let obstoja kluba, FutureNet Maribor pa je bil z 9:2 boljši od Litije.

Vir: Facebook FutureNet Futsal Maribor

Tretji tekmi polfinala bosta na sporedu v torek, 16. aprila.

V petek zvečer so se Vrhničani izvrstno držali v Rogaški Slatini, kjer so domačini proti Siliku povedli šele v 34. minuti. Zadel je Žiga Čeh, končni izid 2:0 pa je v 40. minuti postavil Kristjan Čujec.

Precej več golov je bilo na tekmi v Mariboru, kjer so domačini do 18. minute ušli na 3:0. Kapetan Matej Fideršek je zabil že v prvi minuti. Litijani so zapretili tako kot na prvi tekmi in po golih Staša Kaziča in Boruta Ručne v 32. minuti znižali na 2:3, potem pa so svoje naredili domačini in slavili z 9:2.

* 1. SFL, polfinale, 2. tekmi, 12.4.:
FutureNet Maribor – FC Litija 9:2 (3:0), Maribor vodi z 2:0 v zmagah,
1:0 Fideršek (1.), 2:0 Turk (9.), 3:0 Stojković (18.), 3:1 Kazić (29.), 3:2 Ručna (32.), 4:2 Bukovec (33.), 5:2 Stojković (35.). 6:2 Stojković (35.). 7:2 Kroflić (36.). 8:2 Rednak (38.). 9:2 Bukovec (39.)

Dobovec Pivovarna Kozel – Siliko Mkeršmanc 2:0 (0:0); Dobovec vodi z 2:0 v zmagah.
1:0 Čeh (34.), 2:0 Čujec (40.).