13:45, pet, 3. Maj

Rezultati selniških karateistov

V nedeljo, 11.05.2014 je v Benediktu v Slovenskih goricah potekal 4. krog osnovnošolske lige v karateju, kateri je istočasno bil zadnji, finalni krog v tem šolskem letu.

Selniški karateisti so v tem krogu osvojili šest medalj.

V skupni razvrstitvi osnovnošolske lige pa sta izreden rezultat osvojila Nik Mori in Sara Eferl z osvojenim skupnim drugim mestom vsak v svoji kategoriji. Nik je bil srebrn v katah med dečki 4. in 5. razred, Sara pa v borbah med deklicami prav tako 4. in 5. razred. Oba sta s svojim znanjem in zagnanostjo dokazala, da se tudi v močni konkurenci lahko osvoji vrhunska uvrstitev.

SLIKA1

SLIKA2

Selniški osnovnošolci so z vsemi rezultati na vseh krogih OŠ lige osvojili skupno peto mesto med vsemi šolami.