02:28, pon, 29. Apr

Prijateljska tekma v Radljah se je končala v prid domačinov

Na nogometnem igrišču v Radljah ob Dravi sta se pomerili ekipi NK Radlje in SAK Celovec.

IMG_20140628_185809
Sezono so igralci zaključili s prijateljsko tekmo, ki pa nas ni pustila ravnodušne. Za izzid ob koncu prvega polčasa je poskrbel Christian Dlopst s kar dvema zadetkoma in s tem popeljal ekipo SAK Celovec v skoraj zagotovljeno zmago. Ekipa NK Radlje je v drugem polčasu poskrbela za neverjeten preobrat tekme. Za prvi gol ekipe NK Radlje je poskrbel Jan Sredenšek. Za izenačenje rezultata je poskrbel Renato Ternik. Ekipo NK Radlje pa je v vodstvo s rezultatom 3:2 popeljal Žan Karničnik. Kljub temu, da je bila tekma prijateljska smo bili priča odlični igri obeh ekip. Člani ekipe NK Radlje so bili zelo zadovoljni s svojo igro in seveda z rezultatom, saj so igrali proti ekipi, ki dosega odlične rezultate.