V občini Sveti Andraž v Slovenskih goricah bodo letos nadaljevali sanacijo javnih površin po ujmah, lotili se bodo tudi sakralno-kulturnega objekta. Radi bi tudi začeli obnovo dotrajanega mostu in naredili dva parka.
Županja občine Sveti Andraž v Slovenskih goricah Darja Vudler Berlak je poudarila, da bodo tudi letos nadaljevali s sanacijo cest in javnih površin po vseh ujmah, ki so jih prizadele v lanskem in predlanskem letu. Že lani so se lotili sanacij cest in ob tem še gradili. Letos jih čakajo še dela, povezana s pokopališčem. Pripravljen pa imajo tudi projekt za dogovor regij za novo finančno perspektivo. Naredili bodo dva parka, eden bo v bližini podružnične šole v Vitomarcih, drugi pa bo pod cerkvijo. Oba parka skupaj sta del večjega projekta in investicije. Županja je izpostavila, da se bodo lotili tudi mostu na cesti od Drbetincev proti sosednji občini Trnovska vas.





