V Mariboru je voznica osebnega avtomobila med vzvratno vožnjo trčila v dve peški.
Lažje telesno poškodovani
Obe peški sta utrpeli lažje telesne poškodbe in ju je reševalno osebje odpeljalo v bolnišnico, kjer sta prejeli ustrezno oskrbo, so sporočili iz PU Maribor.
Zaradi neprevidne vožnje je bila voznici izdana kazen v obliki plačilnega naloga.





