13:56, sobota, 14.02.2026
Maribor
temperature icon 11°C

V Bohovi prišlo do nesreče, policisti prosijo za pomoč

Slika je simbolična

V četrtek, 29. 1. 2026, se je ob 16:38, v križišču blizu Gasilskega doma Bohova 2a, zgodila prometna nesreča s lahkimi telesnimi poškodbami.

Do nesreče je prišlo zaradi vožnje v križišče pri rdeči luči na semaforju, v kateri sta bila udeležena voznik osebnega avtomobila Ford Mondeo, svetlo sive barve in osebni avtomobil Citroen Picaso, bele barve. V samem križišču je pred osebnim avtomobilom Citroen zavijalo tovorno vozilo.

V zvezi razjasnitev okoliščin te prometne nesreče naprošamo voznika tovornega vozila in morebitne očividce, da se zglasijo na Policijski postaji Maribor 2, Cesta proletarskih brigad 75, Maribor, ali pokličejo na telefonsko številko 02 429 26 00, ali na anonimno telefonsko številko policije 080 1200, ali pa številko policije za komunikacijo v sili 113.

Deli z ostalimi:

Druge novice

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Anketa

Pust 2026: se boste našemili?

Loading ... Loading ...