Včeraj so bili mariborski policisti obveščeni o delovni nesreči moškega iz okolice Majšperka.
Ta je žal je umrl, ko se je poškodoval med delom z delovnim strojem.
“Po prvih informacijah je tuja krivda pri tem izključena,” so sporočili s PU Maribor.
Včeraj so bili mariborski policisti obveščeni o delovni nesreči moškega iz okolice Majšperka.
Ta je žal je umrl, ko se je poškodoval med delom z delovnim strojem.
“Po prvih informacijah je tuja krivda pri tem izključena,” so sporočili s PU Maribor.