16:16, ponedeljek, 08.06.2026
Maribor
temperature icon 29°C

Tako je Tanja Žagar otrokom povedala, da ima raka

VIR: Tanja Žagar Facebook

Tanja Žagar je v oddaji “Nedeljsko popoldne” voditeljema Bernardi Žarn in Jožetu Robežniku razkrila, kako je otrokom povedala o svoji bolezni.

Ker je pričakovala izgubo las, trepalnic in obrvi, je otrokom pojasnila, da ima bolno dojko, da bo pogosteje pri zdravniku in da se zaradi zdravljenja morda ne bo vedno dobro počutila, povzemajo Slovenske novice.

Otroke je to ganilo, a so njeno situacijo hitro razumeli. Hčerka jo je kljub vsemu imenovala “njena lepotička“, sin pa ji je dejal, da sploh ne potrebuje lasulje.

Deli z ostalimi:

Druge novice

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Anketa

Ste zadovoljni s predlaganimi ministri nove vlade?

Loading ... Loading ...