0:50, sobota, 06.06.2026
Maribor
temperature icon 12°C

Viktorija Bombek z dializo živi že 30 let

|

V Univerzitetnem kliničnem centru (UKC) Maribor so včeraj z majhnim presenečenjem razveselili 65-letno Viktorijo Bombek, ki se že 30 let uspešno zdravi z dializo. “To je izjemno redko. Gospa je prišla tako daleč s samodisciplino, ker se je držala naših navodil in diete,” je izpostavil predstojnik oddelka za dializo Robert Ekart.