8:38, ponedeljek, 20.04.2026
Maribor
temperature icon 11°C

Štirje poškodovani na dirki v Zadru, med njimi osemmesečni dojenček

Slika je simbolična

V Zadru je v nedeljo popoldne med dirko Nagrada mesta Zadar 2026 na severnem parkirišču Športnega centra Višnjik prišlo do nesreče, v kateri so bile poškodovane štiri osebe, med njimi tudi osemmesečni dojenček, navaja Žurnal24.

Po podatkih policije so bili vsi poškodovani udeleženci dirke oziroma osebe, povezane z njimi, ne pa gledalci. Do incidenta je prišlo, ko je dirkalnik Suzuki Swift enega izmed tekmovalcev zapeljal s steze, navaja Žurnal24.

Poškodovane so prepeljali v Splošno bolnišnico Zadar, kjer so zdravniki ugotovili, da gre za lažje telesne poškodbe. Po navedbah organizatorjev je voznik prebil zaščitno ograjo in trčil v razstavni avtomobil znotraj zaprtega dela prizorišča. Policija trenutno še opravlja ogled kraja nesreče, več informacij o okoliščinah dogodka pa bo znanih po zaključku preiskave, navaja Žurnal24.

Deli z ostalimi:

Druge novice

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Anketa

Ali bi morali biti nadzori nad delom na črno v Sloveniji strožji?

Loading ... Loading ...