V prejšnji anketi na našem portalu smo bralce vprašali, ali menijo, da njihov delodajalec skrbi za dobro počutje zaposlenih. Znano je, kako so odgovorili.
Večina sodelujočih je odgovorila, da meni, da njihov delodajalec ne skrbi za dobro počutje zaposlenih. Takih je bilo 66 odstotkov ali 1.647 odgovorov. 26 odstotkov sodelujočih ali 640 pa je odgovorilo, da menijo, da njihov delodajalec skrbi za dobro počutje zaposlenih. Da jim je vseeno, pa je odgovorilo osem odstotkov sodelujočih.







