Z Obale je prišla žalostna novica o smrti Andreja Želka, ki je umrl v 57. letu starosti.
Bil je pomemben slovenski nogometaš, ki je pustil pečat v 1. SNL. V dresu Izole je v prvi sezoni samostojne Slovenije dosegel 11 zadetkov na 40 tekmah, kar mu je prineslo prestop v Olimpijo, s katero je osvojil državni naslov in pokal.
Na 23 tekmah za Olimpijo je dosegel en gol, in sicer na večnem derbiju proti Mariboru. Kasneje se je vrnil v Izolo, nato pa igral tudi za Primorje v Ajdovščini.






