Policisti so danes prejeli obvestilo, da smrt 73-letnega kolesarja, ki je 19. aprila padel na območju Semiča, ni bila posledica prometne nesreče, zato primer zdaj obravnavajo kot prometni dogodek.
Sprva so po prvih ugotovitvah policistov menili, da je kolesar pri zavijanju levo izgubil oblast nad kolesom, padel in umrl na kraju, okoliščine pa so še preiskovali.





