17:35, sobota, 08.02.2025
Maribor
temperature icon 4°C

Policija je sporočila: Priprta 34-letna mati, sumijo hud uboj

VIR: Hrvatski Crveni križ/Croatian Red Cross

Minister za notranje zadeve Davor Božinović je potrdil, da so prijeli mamo otroka, ki ga iščejo v reki Savi, in dodal, da v intenzivnem iskanju sodelujejo pripadniki različnih služb, a o njem še vedno ni sledi otroka, poročajo hrvaški mediji.

Pojasnil je, da pri iskanju uporabljajo 11 čolnov in osem brezpilotnih letal ter da trenutno ni nobene nove sledi za otrokom.

Spomnimo … 

Policisti so včeraj, 15. januarja, okoli 16.10 ure ukrepali po prijavi 34-letnice, da je pri mostu z otrokom v naročju vstopila v reko Savo. Njen so nudili zdravniško pomoč, izvajali pa so tudi intenzivno iskanje otroka.

Po zdravniški oskrbi je bila 34-letnica sinoči prijeta in privedena v uradne prostore policije v kriminalistično preiskavo zaradi suma storitve kaznivega dejanja hudega uboja bližnje osebe.

Intenzivnega iskanja sinoči niso opustili niti v razmerah, ko ga je bilo treba nadaljevati s pomočjo močne razsvetljave, a je bilo žal neuspešno, so zapisali na spletni strani policije.

Danes, 16. januarja, v zgodnjih jutranjih urah se je nadaljevala iskalna akcija, v katero so bile poleg številnih služb vključene vse izpostave policije Policijske uprave Zagreb in Uprave za civilno zaščito Ministrstva za notranje zadeve.

Kriminalistična preiskava v teku.

Deli z ostalimi:

Druge novice

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Anketa

Kako ste zadovoljni z novimi linijami javnega potniškega prometa v Mariboru?

Loading ... Loading ...