15:48, sre, 24. Apr

Zmaga NK POHORJA z 4:2

Na tretji tekmi tretjega kola ŠNL sta se pomerila NK Pohorje in Koroške gradnje. Prvi polčas se je iztekel z 0:0. Po prvih minutah drugega polčasa je bilo jasno vidno, da so se domačini odločili zmagati.

Priložnosti so se vrstile ena za drugo in tako je v 65 minuti padel prvi zadetek, nato je 5 minut kasneje sledil že drugi zadetek. Hladen tuš so domači doživeli v 77 minuti in tako je bil rezultat 2:1. Pet minut pred koncem tekma so še tretjič zadeli domači. Ko je že kazalo, da se bosta tekmeca razšla z 3:1 je padel nov zadetek za goste. Tako je ostala tekma napeta vse do sodnikovega podaljška v katerem je padel zadnji zadetek in tako so domači zmagali z 4:2. Za domače so zadeli: Pajančič N., Ladinek, Javornik in Šnofl T..

Zadetke s tekme in več o tekmi si lahko ogledate v ponedeljek na BK TV ob 18.30 v OBČINSKEM INFORMATORJU.