Ob 17.22 je v naselju Goriški vrh, občina Dravograd, pripetila nesreča, padel je motorist.
Gasilci KGZ Ravne na Koroškem so zavarovali kraj dogodka, odklopili akumulator, nevtralizirali motorne tekočine ter nudili pomoč reševalcem NMP pri oskrbi ponesrečenca.
Poškodovana oseba je bila prepeljana v nadaljnje zdravljenje v UC Slovenj Gradec. O dogodku so bile obveščene pristojne službe.





