V začetku oktobra so šentjurski policisti obravnavali prometno nesrečo v podvozu Ceste Leona Dobrotinška v Šentjurju, kjer sta voznica e-skiroja in njena sopotnica na hodniku za pešce trčili v dva pešca.
V nesreči sta oba pešca padla, peška pa je utrpela lažje poškodbe
Dekleti sta se po trku za hip ustavili in pešcema opravičili, nato pa nadaljevali vožnjo, ne da bi nudili pomoč.
Policija je z ogledom kraja dogodka ter s pomočjo obvestil občanov, pridobljenih tudi prek medijev, uspela identificirati mladoletnici, ki sta nesrečo povzročili. Policisti so zoper obe dekleti podali obdolžilna predloga na pristojno sodišče, o kršitvah pa so obvestili tudi starše.






