2:58, nedelja, 09.08.2026
Maribor
temperature icon 16°C

Kungota v občini Kidričevo bo kmalu bogatejša za urejeno pot za pešce in nova avtobusna postajališča

Vir: Facebook Občina Kidričevo

V Kungoti v občini Kidričevo se nadaljujejo dela v okviru ureditve prometne infrastrukture. V teh dneh izvajalci asfaltirajo novi hodnik za pešce, s čimer projekt vstopa v svojo zaključno fazo.

V naslednjih dneh bodo sledila še zaključna dela, med katerimi sta montaža avtobusnih postajališč in izvedba talnih prometnih označb. Po končanih delih bo projekt v celoti zaključen, prebivalci pa bodo pridobili varnejšo in sodobneje urejeno prometno infrastrukturo.

Na Občini Kidričevo se vsem občankam, občanom in drugim udeležencem v prometu zahvaljujejo za razumevanje, potrpežljivost in strpnost v času izvajanja del ter prosijo za previdnost do dokončnega zaključka projekta.

Deli z ostalimi:

Druge novice

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Anketa

Ste danes bolj varčni z denarjem kot nekoč?

Loading ... Loading ...