Kranjskogorski policisti so včeraj okoli 20. ure na območju Kranjske Gore obravnavali padec 50-letnega kolesarja, državljana Poljske.
Po do zdaj zbranih podatkih se je med kolesarjenjem po cesti mimo pokopališča v Kranjski Gori proti Logu zaradi neprilagojene hitrosti zaletel v drevo in se lahko telesno poškodoval.
Po nudeni pomoči zdravstvenega osebja na kraju je bil z reševalnim vozilom prepeljan v SB Jesenice. Kolesaril je pod vplivom alkohola (0,69 mg/l).
Policisti so mu zaradi kršitev cestnoprometnih predpisov izdali globo v višini 1.240 €, ki jo je poravnal takoj na kraju v polovičnem znesku 620€.






