Policisti Policijske uprave Celje so sporočili, da so v podjetju na območju Laškega obravnavali hudo nesrečo pri delu.
Nesreča se je zgodila med montažo kovinske konstrukcije, ko je 32-letni delavec izgubil ravnotežje in padel z lestve z višine približno treh metrov.
Pri padcu je utrpel hude poškodbe, zaradi katerih je bil nujno prepeljan v bolnišnico, kjer so mu nudili medicinsko pomoč.






