Dne 18. 10. 2024 se je na območju policijske postaje Slovenska Bistrica zgodila delovna nesreča.
Občan je opravljal delo na strehi, ko se je zlomila salonitna plošča, zaradi česar je padel na tla in utrpel hude telesne poškodbe, poroča PU Maribor.
Po nesreči so ga prepeljali v UKC Maribor.





