0:12, četrtek, 18.06.2026
Maribor
temperature icon 18°C

Grožnja z bombo v Terme Olimia

Slika je simbolična

Danes okoli 17. ure je vodstvo Term Olimia, kot je potrdilo za radio Štajerski val, po elektronski pošti prejelo grožnjo o nastavljeni bombi v Wellnessu Orhidelia.

Kot navaja omenjen radio so pristojni takoj obvestili policijo, evakuirali pa so tako Orhidelio kot Termalijo. Vsi gostje in zaposleni so na varnem.

V Termah pravijo, da upajo, da gre za lažen preplah, vendar dogodek obravnavajo z vso resnostjo. Policija je na kraju dogodka in že izvaja preiskavo, še zapišejo na facebooku Štajerskega vala.

Deli z ostalimi:

Druge novice

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Anketa

Kako zaskrbljeni ste zaradi vse pogostejših vremenskih ujm?

Loading ... Loading ...