19:05, torek, 15.07.2025
Maribor
temperature icon 28°C

FOTO: Vsi kolesarimo na Muti

Danes se je na Muti odvilo že tradicionalno družinsko kolesarjenje “Vsi kolesarimo”, ki ga že od leta 1997 organizirata Občina Muta in Športno društvo Muta.

Dogodek, ki poteka v sklopu občinskega praznika, je ponovno združil ljubitelje rekreacije, narave in kolesarjenja.

Prijetno športno druženje

Kolesarska trasa je udeležence vodila od središča Mute do Karavle v Bistriškem jarku in nazaj, skupaj 7,7 km lahkotnega vrtenja pedalov po čudoviti pokrajini. Letos se je dogodka udeležilo približno 60 kolesarjev vseh generacij.

Dogodek je imel enoletno pavzo, sicer pa se vztrajno odvija že več kot četrt stoletja. Namen kolesarjenja ni tekmovanje, temveč spodbujanje zdravega načina življenja, gibanja ter medgeneracijskega druženja.

Prijetno vzdušje, sončno vreme in dobra volja so poskrbeli, da so vsi udeleženci v cilj prikolesarili z nasmehi na obrazih.

Nekaj foto utrinkov
Deli z ostalimi:

Druge novice

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Anketa

Ste že kdaj naredili digitalni detox?

Loading ... Loading ...