Ptujsko mestno jedro je včeraj znova zaživelo v ritmih maturantske četvorke. Mestni trg so napolnili dijaki zaključnih letnikov, ki so pod vodstvom Plesne šole Salsero zaplesali tradicionalni ples in na simboličen način sklenili svoje srednješolsko obdobje.

Okrog 150 maturantov je s plesom obeležilo pomemben življenjski mejnik ter pogumno zakorakalo novim izzivom in prihodnosti naproti.

Zbrane je nagovoril tudi podžupan Boštjan Šeruga, ki je mladim ob zaključku šolanja zaželel veliko uspeha, poguma in sreče na njihovi nadaljnji poti.
Več v objavi spodaj.






