18:50, ponedeljek, 10.08.2026
Maribor
temperature icon 30°C

FOTO: Kolesarski vzpon na Areh

|||
||Slika je simbolična.|Slika je simbolična.

V Rušah je danes potekal že tradicionalni kolesarski vzpon na Areh, ki se ga je udeležilo več kot 30 kolesarjev iz vse Slovenije. Pravijo, da je to idealna priložnost za rekreacijo, ohranjanje zdravega duha v zdravem telesu in seveda za sprostitev ter druženje.

Kolesarsko tekmovanje Areh

“Proga je dolga 13 kilometrov, primerna je za rekreativne kolesarje,” pravi organizator Renato Kolmanko. Na Arehu, pri Skils parku, je potekala podelitev priznanj najboljšim.

 Danes pa so bile v teku tudi priprave na jutrišnje mednarodno tekmovanje za naslov Merjasca. “Gre za tekmovanje v spustu po trail progah na Pohorju. Do sedaj je prijavljenih več kot 75 kolesarjev. Med njimi so tudi državljani iz vseh sosednjih držav in od drugod, največ je Avstrijcev.”, še dodaja Kolmanko.

 

Deli z ostalimi:

Druge novice

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Anketa

Ste danes bolj varčni z denarjem kot nekoč?

Loading ...