Maturanti so danes točno opoldne tudi v Mariboru zaplesali tradicionalno maturantsko četvorko in s plesom simbolično zaznamovali zaključek srednješolskega obdobja.
Ob glasbi so se pridružili vrstnikom iz številnih slovenskih in evropskih mest, kjer je četvorka potekala istočasno v okviru projekta European Quadrille Dance Festival.
Ples je tudi letos predstavljal enega najbolj prepoznavnih trenutkov ob zaključku šolskega leta za dijake zaključnih letnikov.
Nekaj utrinkov spodaj.






