Po poročanju facebook skupine Naše Velenje naj bi na gradbišču tehnološkega parka v novi industrijski coni v Šaleški dolini prišlo do hujše delovne nesreče.
Po prvih neuradnih informacijah naj bi se podrl gradbeni oder, poškodovanih pa naj bi bilo okoli deset delavcev, med njimi naj bi bila dva v kritičnem stanju. Uradnih informacij pristojnih služb za zdaj še ni.
Obrnili smo se na PU Celje, njihove odgovore najdete TUKAJ.





