Tokrat vas v anketi na lokalec.si sprašujemo: Podpirate prisotnost živali v zdravstvenih ustanovah?
Glasujte spodaj.
Podpirate prisotnost živali v zdravstvenih ustanovah?
- Da (67%, 2.368 Glasov)
- Ne (29%, 1.015 Glasov)
- Vseeno mi je (4%, 127 Glasov)
Glasovi: 3.510







One Response
Hišni ljubljenčki, kot so zajčki, muce, kužki… to ja.
Ne pa ravno čisto vse živali, da se razumemo … kače, miši, podgane, kuščarji, grili, bolhe, molji, stenice, uši … takšna mrgolazen nima kaj početi tam