Policisti PP Novo mesto so bili 2. 6. okoli 14. ure obveščeni o nasilju v družini v okolici Šmihela.
Nemudoma so se odzvali, zbrali so obvestila in ugotovili, da je 40-letni nasilnež izvajal fizično in psihično nasilje nad družinskimi člani. Policisti so nasilnežu odvzeli prostost in ga odpeljali v prostore za pridržanje.
Nadaljujejo s preiskavo in ugotavljanjem vseh okoliščin nasilja v družini,





